Preview Mode Links will not work in preview mode

Dvě Ve Světě

May 9, 2019

Už tomu jsou 2 měsíce, co tenhle podcast děláme a je neuvěřitelný, jak to letí!
Dnešní epizoda 8 věcí, které zjistíte až životem v zahraničí vzniká docela spontánně, nijak jsme se na ni speciálně nepřipravovaly jako na naše předchozí tématické epizody. Tuhle epizodu jsme chtěly věnovat...


Apr 24, 2019

Po delší pauze se opět hlásíme s osmou epizodou. Hodně jsme mluvily o životě v Americe v předešlých epizodách, a tak jsme si uvědomily, že jsme vlastně vůbec nemluvily o nás, o našem příběhu, jak jsme se do Ameriky dostaly, proč Amerika a jaká celkově byla naše cesta.
My se obáváme, že ten...


Apr 10, 2019

V této epizodě navazujeme epizodou o Americe (Ze života v Americe 1.část), která byla o Náboženství, Patriotismu a Reklamě. Ve druhé části to bude jen na jedno téma, a to o LIDECH. O rozdílech mezi Američany a Čechy. Budeme se snažit vypíchnout to dobré, i to špatné a proč je důležité nemít...


Apr 3, 2019

Dny bez telefonu se stávají čím dál tím více populárními a my chceme toto téma více otevřít a poukázat na důležitost si dát od telefonu a sociálních sítí vůbec, čas od času, pauzu. 

Instagram: https://www.instagram.com/dvevesvete/
Blog: www.dvevesvete.com


Mar 27, 2019

Protože jsme dostaly nejvíce ohlasů na třetí epizodu "Na velikosti záleží", rozhodly jsme se více epizod věnovat právě Americe. V této epizodě Ze života v Americe rozebereme téma reklamy, patriotismus a náboženství. 

Instagram: https://www.instagram.com/dvevesvete/
Blog: www.dvevesvete.com